ייצוג נפגעי עבירה

ייצוג נפגעי עבירה

נפגע עבירה הוא כל מי אשר נפגע באופן ישיר מביצועה של עבירת אלימות חמורה או עבירות מין. במעגל נפגעי העבירה נכנסים גם בני משפחה מקרבה ראשונה של הנפגע הישיר לעבירה.

מאחר ובהליך הפלילי נכנסת המדינה לנעלי נפגע העבירה, הקורבן, המתלונן, הנפגע נותר מאחור ואיננו חלק מההליך הפלילי.  

זה המקום בו יש לעמוד על זכויותיו של נפגע העבירה בהליך הפלילי תוך שמירה על כבודו, פרטיותו,  זכויותיו בהליך ולהשמיע את קולו ועמדתו.

אל תישארו מאחור בחוסר וודאות וידע, אל תתמודדו לבד אל מול המערכת ברגעים הקשים ביותר שלכם,  קבלו ייצוג משפטי אשר יעמוד על זכויותיכם בהליך הפלילי וישמיע את קולכם.

חוק זכויות נפגעי עבירה התשס"א- 2001, מגדיר במפורש מהם זכויות נפגעי עבירה וכיצד ניתן לממשם. ייצוג משפטי ע"י סנגור מנוסה ידע ללוות אותך נפגע העבירה בהליך הפלילי, לשקף לך את הנעשה בכתלי בית המשפט בזמן בירור הפגיעה בך וכן להביא בפני בית המשפט את עמדתך בדרך בה ישמע קולך ועמדתך באופן מכובד ובעל משקל, אל תישאר בגדר עד במשפט כנגד הפוגע בך, נקוט עמדה.

עו"ד סיון דואני תוביל אותך ברגעים הקשים בשקיפות מלאה, ותלחם על זכויותיך בהליך הפלילי ועל עמדתך ברגישות לכאבך וסבלך ותוך שמירה על כבודך.

משרד עורך דין פלילי בראשון לציון רישום פלילי עבירה אישום צור קשר זכויות אסירים עורך דין פלילי ברחובות עורך דין פלילי בנס ציונה עורך דין פלילי בנס ציונה עורך דין פלילי בלוד עורך דין פלילי ביבנה עורך דין פלילי בחולון נפגעי עבירה רישום פלילי חנינה עורך דין פלילי חקירה אישום מעצר קטינים ונוער זכויות אסירים

סיון דואני עורכת דין פלילי התמחות ב: חקירות, מעצרים, אישום, קטינים ונוער, זכויות אסירים, חנינה, רישום פלילי, נפגעי עבירה