עורך דין פלילי בחולון

נחקרת במשטרה? אתה חשוד בביצוע עבירה? קרוב שלך נעצר?

אל תתמהמה צור קשר עם עורך דין פלילי בסביבתך בהקדם האפשרי.

עורכת דין סיון דואני עוסקת בתחום הפלילי ועתירת ניסיון בתחום, משרדה נמצא כ- 15 דקות נסיעה בלבד מחולון.

קבלת יעוץ לפני חקירה ע"י עורך דין מנוסה היא זכותך עפ"י חוק. הגעה מוכן לחקירה יכולה לנקות ממך את החשד או להאיר את עיני המשטרה  לגרסתך באופן הפועל להגנתך.

הוגש נגדך כתב אישום? קיבלת מכתב לשימוע? זה הזמן לפעול על מנת שעו"ד מקצועי, מנוסה ואכפתי יעמוד לצידך וידריך אותך בדרך, יטפל בהליך הפלילי בצורה הטובה ביותר עבורך.

משרד עו"ד סיון דואני מייצג בכל סוגי העבירות, המתה (רצח, הריגה), סמים, רכוש ועבירות מין מהקשות לקלות.

עו"ד סיון דואני מייצגת בתחום הפלילי על כל היבטיו. המשרד עוסק בייצוג נאשמים מכל קצוות הארץ, ומאמין בייצוג מקצועי, מסור ואדיב אשר שם את הלקוח במרכז.

אנשים נורמטיביים רבים מוצאים עצמם בהליך המשפטי הפלילי, דבר אשר לא מאפיין את אורח חייהם ואשר מערער את שגרת חייהם ומשפחתם. כך למשל נקראים לחקירה במשטרת חולון בחשדות שונים כגון בהחזקת סמים, אלימות, הטרדות מיניות ועבירות שונות.

חשוב להיוועץ בעורך דין כבר בשלב החקירה ולקבל ייעוץ מקצועי טרם החקירה. שלב החקירה במשטרה פעמים רבות מהווה את משקל הכובד בהחלטה האם להעמיד לדין או אם לאו. כתבי אישום רבים מתבססים לא פעם על אופן ניהול החקירה בתיק, כך שיעוץ נכון ובזמן יכול למנוע את הגשת כתב האישום.

אף אם הוגש כתב האישום אין המדובר בסוף פסוק, שכן אפשרויות רבות עומדות בפניו של נאשם טרם תחילתו של ההליך המשפטי ולכן רצוי להיוועץ בעורך דין אשר יבחן את האישום ודרכי הפעולה העתידיות להמשך הטיפול בתיקו של הלקוח.

באם אתם או מישהו שאתם מכירים עומד בפני חקירה משטרתית באזור חולון או המרכז, התקשרו וקבעו פגישה עם עורך דין פלילי בחולון.

ייצוג משפטי טוב ואיכותי הוא הכרחי כבר משלב החקירה המשטרתית. זכרו, אינכם מחויבים לומר מילה ללא נוכחות של עו"ד ומומלץ שתשמרו על זכות השתיקה עד שיגיע הייצוג המתאים. אל תתפתו לבקשות למסור מידע על האירוע, בין אם יש בידכם את המידע ובין אם לאו והקפידו להיוועץ בעו"ד לאורך כל הדרך ובכל שלב. משרד עורכי דין פלילי בחולון ידע לתת לכם את כל המידע הנחוץ ולהסביר באופן מדויק מהן האפשרויות העומדות לפניכם. אל תגיעו למצב בלתי הפיך לאחר שעשיתם או אמרתם את הדבר הלא נכון – התקשרו בהקדם האפשרי לקבל עצה ממומחה בתחום.
עו"ד דואני היא בעלת ידע והניסיון בתחום המשפט הפלילי ומנוסה בהכנת תיקים, ייצוג בערכאות וניתוח מצבכם המשפטי. עו"ד דואני מתחייבת לשירות המשפטי הטוב ביותר, לאמינות ויושר אל מול הלקוח. כשזה נוגע לעתיד שלכם אל תתפשרו על פחות.

ייצוג קטינים ונוער בחולון

ייצוג קטינים ונוער הוא תחום משפטי חשוב, אשר נחשב לנפרד מייצוג של בגיר. מדינת ישראל קבעה חוקים שמטרתם להגן על מי שלא מלאו לו 18 ובייחוד על מי שגילו 14 ומטה. רבים מהנערים והוריהם אינם מודעים לזכויות. לפיכך, חשוב שבזמן החקירה יהיה לכם ייצוג משפטי הולם. עו"ד דואני מתמחה בייצוג קטינים ונוער בישראל ובעלת ניסיון וידע משפטי רב בתחום.
ייצוג משפטי מתאים הוא קריטי בכל הנוגע לקטינים ונוער. מלבד ידע בתחום הפלילים, חשוב להיות מודע למצב הנפשי העדין בו נמצא הקטין במהלך התהליך. עו"ד דואני מכירה בחשיבות העברת כל המידע והנתונים באופן נהיר, ישיר ורציף לנאשם ולהוריו ולשמור איתם על קשר במהלך התקופה הקשה.
באם אתם עומדים בפני חקירה משטרתית או זקוקים לייצוג, אל תמתינו לקבלת התביעה והיוועצו עם עו"ד עוד היום.

עורך דין פלילי בחולון

משרד עורך דין פלילי בראשון לציון רישום פלילי עבירה אישום צור קשר זכויות אסירים עורך דין פלילי ברחובות עורך דין פלילי בנס ציונה עורך דין פלילי בנס ציונה עורך דין פלילי בלוד עורך דין פלילי ביבנה עורך דין פלילי בחולון נפגעי עבירה רישום פלילי חנינה עורך דין פלילי חקירה אישום מעצר קטינים ונוער זכויות אסירים

סיון דואני עורכת דין פלילי בחולון והסביבה התמחות ב: חקירות,, מעצרים, אישום, קטינים ונוער, זכויות אסירים, חנינה, רישום פלילי, נפגעי עבירה