עורכת דין פלילי ביבנה

     נחקרת במשטרה? אתה חשוד בביצוע עבירה? קרוב שלך נעצר?

אל תתמהמה צור קשר עם עורך דין פלילי בסביבתך בהקדם האפשרי.

עורכת דין סיון דואני עוסקת בתחום הפלילי ועתירת ניסיון בתחום, משרדה נמצא כ- 15 דקות נסיעה בלבד מיבנה.

קבלת יעוץ לפני חקירה ע"י עורך דין מנוסה היא זכותך עפ"י חוק. הגעה מוכן לחקירה יכולה לנקות ממך את החשד או להאיר את עיני המשטרה  לגרסתך באופן הפועל להגנתך.

הוגש נגדך כתב אישום? קיבלת מכתב לשימוע? זה הזמן לפעול על מנת שעו"ד מקצועי, מנוסה ואכפתי יעמוד לצידך וידריך אותך בדרך, יטפל בהליך הפלילי בצורה הטובה ביותר עבורך.

חשוב שתדע – ליווי של עורך דין הוא הכרחי בכל שלבי התהליך. פסק דין במשפט פלילי הקובע אשמה הוא הרשעה בפלילים, משמעותו כי התביעה רשאית לבקש ענישה אפילו מחמירה. עו"ד דואני מתמחה בייצוג נאשמים בפלילים, בכל שלבי התהליך הפלילי, כולל החקירה המשטרתית. עו"ד דואני תעמוד לצידכם ללא היסוס ותדאג לאסוף את הראיות והעדויות הרלוונטיות לזיכוי ולייצג אתכם באופן הטוב והצודק ביותר.

ההליך הפלילי נפתח בחקירה, המשטרה אוספת חומר ראיות ומזמנת את החשוד לחקירה. לאחר איסוף הראיות וגיבושן הפרקליטות מחליטה האם להגיש כתב אישום. עם הגשת כתב האישום נפתח המשפט הפלילי. בין הליכי החקירה, המעצר וכתב האישום עומדות בפניך אפשרויות רבות לפעול להגנתך, ומשרדי ישמח ליתן לך שירות אדיב, סבלני ומקצועי תוך ליווי אישי של החשוד או הנאשם ובני המשפחה בהליך.

משרד עו"ד סיון דואני מייצג קטינים ונוער בהליכים פלילים. ייצוג נוער דורש התמקצעות בחקיקה ובפסיקה של בית המשפט לנוער וכן ייצוג המביא לידי ביטוי את טובת הקטין הנאשם ומשפחתו.

העיר יבנה משויכת למחוז השפלה ולמערכת בתי משפט מחוז מרכז, בהן לעורכת הדין סיון דואני ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים.

משפט פלילי ביבנה זה התחום שלנו. אם אתם זקוקים להגנה משפטית ברמה הטובה ביותר, התקשרו אלינו עוד היום וקבעו פגישה עם עו"ד מקצועי בעל ידע וניסיון רב בתחום המשפט הפלילי בישראל.

יצוג קטינים ונוער ביבנה

יצוג קטינים ונוער הוא תחום משפטי חשוב, אשר נחשב לנפרד מייצוג של בגיר. מדינת ישראל קבעה חוקים שמטרתם להגן על מי שלא מלאו לו 18 ובייחוד על מי שגילו 14 ומטה. רבים מהנערים והוריהם אינם מודעים לזכויות. לפיכך, חשוב שבזמן החקירה יהיה לכם ייצוג משפטי הולם. עו"ד דואני מתמחה בייצוג קטינים ונוער בישראל ובעלת ניסיון וידע משפטי רב בתחום.
יצוג משפטי מתאים הוא קריטי בכל הנוגע לקטינים ונוער. מלבד ידע בתחום הפלילים, חשוב להיות מודע למצב הנפשי העדין בו נמצא הקטין במהלך התהליך. עו"ד דואני מכירה בחשיבות העברת כל המידע והנתונים באופן נהיר, ישיר ורציף לנאשם ולהוריו ולשמור איתם על קשר במהלך התקופה הקשה.

 

משרד עורך דין פלילי בראשון לציון רישום פלילי עבירה אישום צור קשר זכויות אסירים עורך דין פלילי ברחובות עורך דין פלילי בנס ציונה עורך דין פלילי בנס ציונה עורך דין פלילי בלוד עורך דין פלילי ביבנה עורך דין פלילי בחולון נפגעי עבירה רישום פלילי חנינה עורך דין פלילי חקירה אישום מעצר קטינים ונוער זכויות אסירים

סיון דואני עורכת דין פלילי ביבנה והסביבה התמחות ב: חקירות,, מעצרים, אישום, קטינים ונוער, זכויות אסירים, חנינה, רישום פלילי, נפגעי עבירה