נחקרת במשטרה, אתה חשוד בביצוע עבירה,  קרוב שלך נעצר?

אל תתמהמה צור קשר עם עורך דין פלילי ברמלה והסביבה בהקדם האפשרי.

עורכת דין סיון דואני עוסקת בתחום הפלילי ועתירת ניסיון בתחום, משרדה נמצא כ- 15 דקות נסיעה בלבד מרמלה.

קבלת יעוץ לפני חקירה ע"י עורך דין מנוסה היא זכותך עפ"י חוק. הגעה מוכן לחקירה יכולה לנקות ממך את החשד או להאיר את עיני המשטרה  לגרסתך באופן הפועל להגנתך.

הוגש נגדך כתב אישום? קיבלת מכתב לשימוע? זה הזמן לפעול על מנת שעו"ד מקצועי, מנוסה ואכפתי יעמוד לצידך וידריך אותך בדרך, יטפל בהליך הפלילי בצורה הטובה ביותר עבורך.  

עו"ד סיון דואני מייצגת בתחום הפלילי על כל היבטיו החל משלב החקירה בתחנת המשטרה ברמלה עד טיפול בכתב האישום בערכאות בית המשפט השונות.

משרדי עוסק בייצוג נאשמים מכל קצוות הארץ, משרדי מאמין בייצוג מקצועי, מסור ואדיב אשר שם את הלקוח במרכז.

אנשים נורמטיביים רבים מוצאים עצמם בהליך המשפטי הפלילי, דבר אשר לא מאפיין את אורח חייהם ואשר מערער את שגרת חייהם ומשפחתם.

כך למשל נקראים לחקירה במשטרת רמלה בחשדות שונים כגון בהחזקת סמים, אלימות, הטרדות מיניות ועבירות שונות.

חשוב להיוועץ בעורך דין כבר בשלב החקירה ולקבל ייעוץ מקצועי טרם החקירה. שלב החקירה במשטרה פעמים רבות מהווה את משקל הכובד בהחלטה האם להעמיד לדין או אם לאו.

כתבי אישום רבים מתבססים לא פעם על אופן ניהול החקירה בתיק, כך שיעוץ נכון ובזמן יכול למנוע את הגשת כתב האישום.

אף אם הוגש כתב האישום אין המדובר בסוף פסוק שכן אפשרויות רבות עומדות בפניו של נאשם טרם תחילתו של ההליך המשפטי ולכן רצוי להיוועץ בעורך דין אשר יבחן את האישום ודרכי הפעולה העתידיות להמשך הטיפול בתיקו של הלקוח.

רמלה, הינה עיר העומדת במרכז העשייה המשטרתית ויש לה חשיבות רבה שכן בית המשפט המחוזי של מחוז המרכז מצוי בסמוך לעיר רמלה, בלוד. בית משפט השלום ברמלה נחשבה לאחד מבתי המשפט העמוסים באזור השפלה ועל כן כתבי אישום על עבירות שבוצעו בעיר רמלה יופנו בדרך כלל לבית משפט השלום ברמלה או לאחד מבתי המשפט של מחוז המרכז כגון, רחובות וראשון לציון.

משרד עו"ד סיון דואני מייצג חשודים רבים אשר נחקרים בתחנת המשטרה ברמלה ומלווה את הלקוח בייצוג באם הוגש כתב אישום.

 יצוג קטינים ונוער ברמלה

הינו נדבך חשוב שכן רבים מצעירי העיר מוצאים עצמם בהליך הפלילי.  בבואכם לבחור עו"ד פלילי ברמלה וודאו כי הוא בעל הניסיון המתאים בתחום.

עורכת הדין סיון דואני מייצגת קטינים רבים בתיקים שונים ועבירות שונות מהקלות ועד המורכבות ומתמקצעת בתחום וברזי הפסיקה והחקיקה המבדילה עניינו של קטין מבגיר. הדין הישראלי מתייחס אל קטין באופן שונה מהותית מעבריין בגיר ולכן, חשוב להכיר ולהבין את השוני בהליכי המעצר והמשפט כמו גם העונשים הקבועים בחוק וחומרתם כלפי קטינים. 

עורך דין פלילי ברמלה נפגעי עבירה רישום פלילי חנינה עורך דין פלילי חקירה אישום מעצר קטינים ונוער זכויות אסירים

סיון דואני עורכת דין פלילי התמחות ב: חקירות, מעצרים, אישום, קטינים ונוער, זכויות אסירים, חנינה, רישום פלילי, נפגעי עבירה